IM C4500A

Dakikada 45 kopya baskı kapasiteli bu çok işlevli yazıcı, kalite, verimlilik ve güvenilirliğin büyük önem taşıdığı uygulamalar için tasarlanmıştır. Çift taraflı orijinal dokümanları tek geçişte tarayarak zaman kazandıran ve gündelik iş yükünü kolaylıkla sırtlayan IM C4500A, yüksek çözünürlüklü renkli ve siyah-beyaz çıktıları hızlı bir şekilde sunar. Orijinal IPDS desteği sunan cihaz, fatura ve irsaliye gibi ticari açıdan büyük önem taşıyan işlem belgelerini de yazdırabilir.
KOMİSYON YÖNETMELİĞİ (EU) 2019/2020. Bu ürünün ışık kaynağının görüntü baskısı dışındaki uygulamalarda kullanımı amaçlanmamıştır.

Özellikleri ve Faydaları

Ricoh’un Akıllı İşletim Ekranı çalışmayı kolaylaştırır. Kullanıcı yaklaştığında anında aydınlanan 10,1 inçlik Akıllı İşletim Ekranı, kurumsal kullanıcıların birçok akıllı ayar ve uygulama arasından seçim yapmasına olanak tanır. Dokun ve ilerle özellikli Hızlı Kimlik Doğrulama işlevi ile daima güvenliğinizi korur. Taranan belgeler e-postaya gönderilebilir veya doğrudan doküman yönetimi sisteminize yüklenebilir. Ayrıca yüksek kapasiteli bir zımbalı sonlandırıcı dahil beş entegre sonlandırma sistemi ile verimli bir performansı garanti eder.

  • Dakikada 45 kopya baskı kapasitel, verimli A3 çok işlevli yazıcı eksiksiz bir destek sağlar
  • Kullanıcı yaklaştığında aydınlanan 10,1 inçlik Akıllı İşletim Ekranı, bir dizi akıllı özelliğe anında erişim sağlar
  • Dokun ve ilerle özelliğiyle pratik Hızlı Kimlik Doğrulama işlevi bilgileri güvenle korur
  • Tek Geçişte Çift Taraflı Tarayan Doküman Besleyici (SPDF) çift taraflı dokümanları tek geçişte tarar
  • Taranan belgeler doğrudan elektronik doküman yönetimi sisteminize yüklenebilir
  • Orijinal IPDS seçeneğiyle donatılan IM C4500A, fatura ve irsaliye gibi işlem belgelerini de yazdırabilir.
  • Ricoh’un Daima Güncel Teknolojisi (Always Current Technology™) sayesinde, çok işlevli yazıcı değişen iş gereksinimlerine akıllıca uyum sağlar